ТОВ АЛ-КО Кобер в Україні представляє нового директора

Фокус буде зосереджено на розвитку нової торгової марки «solo by AL-KO»

30 вересня 2015 року
Компанія AL-KO, що є провідним світовим постачальником садової та лісопаркової техніки, проводить кадрові зміни в Україні. Відтепер функції директора виконуватиме пан Андрій Бойко, змінюючи на цій посаді Костянтина Рожка, який залишає наше підприємство.
Завдяки своєму багаторічному досвіду роботи на керівних посадах у сфері садової та лісопаркової техніки пан Бойко має всі необхідні якості, аби забезпечити досягнення запланованих цілей та показників росту. При цьому, одночасно з подальшою інтенсифікацією співпраці з існуючими клієнтами, основну увагу буде зосереджено на спеціалізованій торгівлі. В цьому напрямку нова торгова марка «solo by AL-KO» та відповідний надзвичайно широкий асортимент садової та лісопаркової техніки дозволять охопити нові цільові групи професіоналів.
Пан Бойко десять років працював на посаді комерційного директора та члена правління ПрАТ «Альцест», після цього, протягом п’яти років він був регіональним директором по Україні, Білорусі, Молдові та Азербайджану в компанії Rockwool, а відтепер займатиметься успішним розвитком компанії AL-KO в Україні. При цьому задоволеність клієнтів та співпраця з ними на засадах взаємоповаги та взаємодовіри і надалі залишатимуться найвищим пріоритетом.
Більше інформації щодо асортименту продукції AL-KO можна знайти за адресою:

http://www.al-ko.com/shop/ua/

 

Компанія AL-KO KOBER SE
Засноване в 1931 році родинне підприємство, а сьогодні – група компаній AL-KO KOBER GROUP, є провідним світовим постачальником автопричіпної, кліматичної техніки, а також садової техніки. Більш ніж 45 представництв та виробництв у Європі, Америці, Азії, Африці та Австралії забезпечують роботою близько 4 000 чоловік. У 2014 році річний оборот групи компаній AL-KO KOBER GROUP склав 705 мільйонів євро.

 

QUALITY FOR LIFE – «якість для життя» – саме так звучить девіз AL-KO KOBER SE, яким керується наше підприємство з багатолітніми традиціями, створюючи комфорт, безпеку та задоволеність клієнтів в усіх сферах діяльності. Таке партнерське відношення поширюється не тільки на відносини з клієнтами, а й передбачає також зобов’язання дотримуватися «корпоративної соціальної відповідальності», забезпечуючи тим самим покращення якості життя.

Поделись с друзьями: 

Добавить комментарий

Статьи по теме: Техника для сада

Техника для сада
Ручной инвентарь

Как очистить садовые инструменты от ржавчины

суббота, 13 мая, 2017 - 16:51
Техника для сада

Водный фильтр на основе бактерий

среда, 27 апреля, 2016 - 10:40
Техника для сада
Ландшафтный дизайн
Семья и сад

Безопасность при работах в саду

вторник, 27 октября, 2015 - 00:49
Техника для сада
Ручной инвентарь

Садовые инструменты: уход и хранение

понедельник, 26 октября, 2015 - 13:41