Добавить комментарий

Неземна красуня вербена

Людей завжди, немов магнітом, вабить до всього прекрасного. Наш світ сповнений різноманітними кольорами, мальовничими формами та магічними запахами. І всю цю красу привносять в нього квіти та люди, які їх вирощують. Одним із маленьких ключиків до потаємних дверей цієї казки є вербена. Увагу квітникарів своєю яскравою зовнішністю, непримхливістю та здатністю легко доповнювати композиції вона прикувала давно. Лише уявіть, створений вашими руками райський куточок, де зупиняється час та залишаєтесь лише ви, овіяні солодким ароматом…
Вербена – справжня знахідка для ландшафтного дизайну! Особливо Вербена гібридна Кварц (Verbena X hybrida). Як і будь-які геніальні речі, вона народилась в союзі душі, натхнення і творчого пориву, вмістивши в собі все те прекрасне, чого можна бажати від квітки. Що скажеш, селекціонери компанії Pan American попрацювали на славу! На відміну від інших видів, вона зацвітає на 7-10 днів раніше, утворює значно пишніші кущики висотою 20-25 см, а соковиті кольори квітів - червоний, синій, білий, фіолетовий та кремовий, ідеально поєднуються із насичено-зеленим листям. Більше того, квіти вербени мають тонкий аромат, саме тому висаджуйте її поблизу місць відпочинку і будинків. Завдяки сильній, добре розвиненій, проте компактній кореневій системі, Вербена гібридна Кварц – ідеальний варіант для вирощування розсади на продаж. Це абсолютно безпроблемна та легка у догляді рослина, неземною красою якої ви будите насолоджуватись з червня до жовтня.
Вербена прекрасно почуває себе у будь-якому куточку саду. З її допомогою ви легко облаштуєте відкриту сонячну ділянку на якій не ростуть інші квіти, адже листя і бутони вербени не в’януть навіть під прямими сонячними променями! Вона неперевершена в змішаних композиціях: квітниках, горщиках, підвісних корзинах, кашпо, балконних ящиках. Різнобарвна кольорова гама чудово гармонує з чорнобривцями, календулою, антірінумом (левовий зів), циніями та алісумом. Оригінально ця красуня виглядає у великих дерев’яних кадках: густе оксамитове листя і рясний цвіт гармонійно заповнюють простір. Граючи на контрастах, разом із високорослими квітами, компактна Вербена гібридна створює просто казкові пейзажі. У поєднанні із ампельними рослинами (петунія, лобелія) - виграшно підкреслює композицію, додаючи ефектних штрихів та об’єму! Альпійські гірки, кам’яні сади – і тут вона доречна! Навіть якщо її посадити одну – Вербена гібридна Кварц виглядає довершено. 
Насолоджуйтесь життям, доторкаючись до прекрасного світу квітів та вирощуйте вербену!

Редакція висловлює подяку за допомогу при створенні статті компанії "Бадвасі"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поделись с друзьями: